karen logo

O nas

Karen to rodzinna firma, która powstała w 1995 roku w Radomiu. Właścicielem i założycielem firmy jest Grzegorz Bukowski.

Dziś Karen Sp. z o.o. jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich producentów torebek damskich, który prowadzi sprzedaż swoich produktów zarówno w Polsce jak za granicą. Eksportujemy nasze produkty do takich krajów jak Czechy, Słowacja, Rumunia, Ukraina, Węgry, Niemcy, Anglia i Stany Zjednoczone.

W ofercie spółki znajdują się eleganckie, klasyczne torebki wyprodukowane
z najwyższej jakości materiałów oraz ze skóry naturalnej.

Karen Sp. Z o.o. posiada w 100% polski kapitał i zatrudnia obecnie ponad 130 osób.

Nasze główne wartości.

Budujemy swoją pozycję od 27 lat. Wiedza i doświadczenie są gwarantem naszej wiarygodności zarówno w sferze produkcji jak również modelu biznesowego. Cieszymy się zaufaniem klientów, współpracowników i kontrahentów.

Naszym celem jest produkcja wyjątkowych, niepowtarzalnych torebek. Własny dział projektowy, doskonale interpretuje światowe trendy mody, kreatywnie i twórczo dostosowując je do potrzeb naszych klientów. Tworzymy limitowane kolekcje, które zachwycają swoją oryginalnością.

Jakość od samego początku działalności jest dla nas priorytetem. Wyselekcjonowany dobór surowców oraz doświadczenie i pasja naszych pracowników  gwarantują wysoki poziom jakości, a co za tym idzie trwałości i wytrzymałości oferowanych przez nas produktów.